YÖNETİM SİSTEMİ BELGELENDİRME TÖRENİ

YÖNETİM SİSTEMİ BELGELENDİRME TÖRENİ

Bakanlığımız yerleşkesinde, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Hasan BÜYÜKDEDE, TSE Başkanı Sayın Adem ŞAHİN ve Bakanlığımız üst düzey bürokratlarının katılımında bir 'Yönetim Sistemleri Belgelendirme Töreni düzenlendi.

Bakanlıktaki süreçlerin kurumsallaşması adına bugünkü belge töreninin oldukça önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Bakanımız Sayın Fatih Dönmez, göreve geldiklerinde politik sürdürülebilirlik, finansal sürdürülebilirlik ve katılımcılık hususlarını ön plana çıkardıklarını söyledi. "Bugün bakanlık olarak alacağımız ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerini politik sürdürülebilirlik hedefimiz kapsamında hayata geçirdik." ifadelerini kullandı.

TEMSAN ın da ISO 9001 – Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 – Çevre Yönetim Sistemi belgelerini teslim aldığı törende, süreçte emeği geçen personel, Kurum ve Kuruluşlara katkılarından ötürü Bakanımız Sayın Fatih Dönmez tarafından teşekkür edildi.

Tarih: 25/3/2019

 
 

Her Hakkı Saklıdır © 2022 Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş.
Yasal Uyarı | Site Haritası

bakanlik