Projelendirme, Tasarım
Projelendirme, Tasarım

Projelendirme, Tasarım

Projeye Uygun Dizayn  

Yatırımlarınızı en verimli şekilde değerlendirebilmek, ekipmanların doğru tasarımı, analizi ve kusursuz üretiminden geçmektedir.  Doğru tasarım da doğru ekip ve uzun yıllar edinebilen tecrübelerle mümkün olacaktır. İşte bu aşamada mühendislerimiz proje değerlerine göre ön tasarım yaparak işe başlar. Bu çalışmadan çıkan sonuçlar yatırımcıyla paylaşılarak tesis için en kazançlı öneriler beraber değerlendirilir.           

Hazır Ürün Değil En Verimli Ürün 

Tasarımı veya üretimi yapılmış hazır ürünleri değil projeniz için en doğru ürünü, gerçekçi koşullar, çalışma ve sınır yükler altında statik ve dinamik stres/sehim analizleri  ve titreşim hesaplamaları yapılarak tasarım iyileştirme önerileri sunmak TEMSAN’ın başlıca görevidir.

Projenize uygun olmayan her tasarım sistem verimini zamanla düşürecek rehabilitasyon planlarını öne çekecektir.

Projeniz Size Özel Tasarlanır

1977 yılında faaliyete başlayan TEMSAN deneyimli mühendislik kadrosuyla uygulama yapılan alanlarda projelendirme ve tasarım ihtiyaçlarını kendi kaynaklarından, karşılamayı hedeflemektedir.  Mekanik, elektrik, inşaat,  enerji ve endüstriyel tesis tasarım ve projelendirmelerinde maliyet, kalite, sürdürülebilirlik, teslim sonrası destek ve işletme kolaylığı gibi kriterler esas alınır.

 
 

Her Hakkı Saklıdır © 2022 Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş.
Yasal Uyarı | Site Haritası

bakanlik